سیگما آلدریچ | نانو تک شیمی نماینده فروش مستقیم شرکت سیگما آلدریچ

سیگما آلدریچ | نانو تک شیمی نماینده فروش مستقیم شرکت سیگما آلدریچ

سیگما آلدریچ

 

Millipore Sigma یک شرکت آلمانی مواد شیمیایی ، علوم زیستی و بیوتکنولوژی است ، قبل از سال 2014 معروف به سیگما آلدریچ ، متعلق به مرک بوده است.

سیگما آلدریچ که با ادغام شرکت شیمیایی سیگما و شرکت شیمیایی آلدریچ در سال 1975 ایجاد شد ، از طریق خریدهای مختلف رشد کرد تا اینکه بیش از 9،600 کارمند را به خدمت گرفت و در زمان خرید توسط مرک در فهرست Fortune 1000 قرار گرفت. دفتر مرکزی این شرکت در سنت لوئیس قرار دارد و تقریباً در 40 کشور جهان فعالیت دارد.

در سپتامبر 2014 ، شرکت آلمانی مرک اعلام کرد که سیگما را به قیمت 17 میلیارد دلار خریداری می کند. این خرید در نوامبر 2015 به پایان رسید و سیگما یکی از شرکت های تابعه مرک شد.

این شرکت در حال حاضر بخشی از تجارت علوم زندگی مرک است و در ترکیب با Millipore که مالک قبلی خریداری کرده است ، به عنوان Millipore Sigma فعالیت می کند.

مواد شیمیایی سیگما آلدریچ:

آلدریچ یک تامین کننده در بازار تحقیق و مواد شیمیایی خوب است. آلدریچ مواد شیمیایی آلی و غیرآلی ، بلوک های سازنده ، معرف ها ، مواد پیشرفته و ایزوتوپ های پایدار را برای سنتز شیمیایی ، شیمی دارویی و علوم مواد فراهم می کند. کاتالوگ مواد شیمیایی آلدریچ ، “کاتالوگ و کتابچه راهنمای آلدریچ” به دلیل درج ساختارها ، داده های فیزیکی و منابع ادبی ، اغلب به عنوان کتاب راهنما استفاده می شود.

برند سیگما آلدریچ:

سیگما تامین کننده اصلی بیوشیمیایی سیگما آلدریچ است و دارای پیشنهاداتی از جمله آنتی بیوتیک ، بافر ، کربوهیدرات ، آنزیم ، ابزار پزشکی قانونی ، خون شناسی و بافت شناسی ، نوکلئوتیدها ، پروتئین ها ، پپتیدها ، اسیدهای آمینه و مشتقات آنها است.

آرم سیگما آدریچ RBI

سیگما RBI محصولات ویژه ای را برای استفاده در زمینه سیگنالینگ سلول و علوم اعصاب تولید می کند. پیشنهادات آنها از معرفهای بیوشیمیایی استاندارد گرفته تا ابزارهای تحقیقاتی ویژه ، از جمله لیگاند گیرنده ها و کانال های یونی ، مهارکننده های آنزیم ، آنتی بادی های فسفوسپسیفیک ، آنزیم های انتقال سیگنال اصلی و کیت های سنجش برای سیگنالینگ سلول است.

آرم های معتبر سیگما آلدریچ:

ISOTEC محصولات دارای برچسب ایزوتوپی برای تعیین ساختار پروتئین ، سنتز پپتید ، پروتئومیکس ، تحقیقات متابولیکی ، تصویربرداری تشدید مغناطیسی ، تشدید مغناطیسی هسته ای ، بسترهای آزمایش ، کشاورزی و همچنین مخلوط های گاز را ارائه می دهد.

Riedel-de Haën در سال 1999 با شرکت سیگما وارد شرکت شد و معرف ها و استانداردها را تولید می کند.

Supelco شاخه محصولات کروماتوگرافی سیگما آلدریچ است. ستون های کروماتوگرافی و ابزارهای مرتبط را برای آزمایشگاه های محیطی ، دولتی ، غذایی و آشامیدنی ، دارویی ، بیوتکنولوژی ، پزشکی و شیمی فراهم می کند.

محصولات آماده سازی نمونه و استانداردهای مرجع شیمیایی را نیز شامل می شود.Sigma-Aldrich Fine Chemicals (SAFC) شاخه تأمین مواد شیمیایی خوب سیگما است که متخصص مواد اولیه محصولات کشت سلولی است. خدمات سفارشی برای مواد اولیه ، تولید مواد فعال دارویی است.

دانش علوم زندگی سیگما محصولی مانند الگوهای سفارشی DNA / RNA را ارائه می دهد. پروب های اختصاصی DNA و LNA. siRNA؛ پپتیدها دارای برچسب ایزوتوپی است.

آزمایشگاههای مهندسی ژنتیک پیشرفته سیگما

بخشی در شرکت سیگما است که در زمینه دستکاری ژنتیکی سیستمهای in vivo برای کاربردهای ویژه تحقیق و توسعه تخصص دارد. این فناوری در سال 2008 برای بررسی فناوری نوکلئاز انگشت روی کاربرد آن بر روی مدلهای تحقیقاتی بیماری تشکیل شد.

آزمایشگاههای SAGE که در سنت لوئیس ، میسوری واقع شده است ، موشهای ناک اوت را برای مطالعه بیماریها و اختلالات انسان (مانند اوتیسم) تولید کرده اند که تا 95000 دلار آمریکا به فروش می رسند. SAGE همچنین اولین تلاش موفق خود را در ایجاد “خرگوش ناک اوت” اعلام کرد.

امکانات آن شامل یک ویواریوم بدون پاتوژن خاص ، زیست ایمن و همچنین آزمایشگاه های تحقیق و توسعه است.

یک شرکت نیز تحت حمایت سیگما خدمات آزمایش و تولیدی را به شرکت های دارویی و بیو دارویی ارائه می دهد که چرخه محصول را از اوایل توسعه قبل از بالینی تا تولید دارای مجوز طی می کنند. این شرکت در ژانویه 2012 توسط سیگما آلدریچ خریداری شد. بنابراین این برند در همه جهان بسیار مشهور است.

مواد مواد شیمیایی تولید شده در سیگما آلدریچ:

نیکوتین
مواد شیمیایی 1 لیتری
تالیوم سولفات
تالیوم سولفات
10 گرمی سیگما
تین (lV)کلرید پنتاهیدرات
100 گرمی مواد شیمیایی سیگما
ترت دو دسیل پلی سولفید
ترت دو دسیل پلی سولفید
2,2دی متیل 1,3پروپانیدیول 99%
2,2دی متیل 1,3پروپانیدیول 99%
3آمینو پروپیل تری متوکسی سیلان
سلولز- DEAE
روغن کاستور
میوگلوبین
تروپین
تروپیک اسید
انواع گرید مواد شیمیایی سیگما آلدریچ:
مواد شیمیایی و محلول‌های گرید EMSURE
مواد شیمیایی و محلول‌های گرید EMPARTA
مواد شیمیایی و محلول‌های گرید EMPLURA

مواد شیمیایی سیگما آلدریچ:

در سیگما آلدریچ مواد شیمیایی آلی و معدنی تهیه شده ، هم چنین تامین کننده پیشرو شیمی از جمله سنتز شیمیایی ، علوم مواد ، بیوشیمی ، خدمات شیمی سفارشی و حلالها و مواد معدنی نیز است.

با استفاده از پایگاه داده گسترده شیمی آنلاین این برند که شامل خواص شیمیایی ، پروتکل ها و نشریات شیمی ، نحوه استفاده از بلوک های ساختمانی ، مونومرها ، کاتالیزورها ، معرف ها ، پلیمرها و نانومواد را می توانید بیابید و بیاموزید.

در سیگما  می توانید جستجو کنید که چگونه می توانیم از طریق مشارکت شیمی با درخشان ترین ذهنات شیمی ، فاصله بین آزمایشگاه شیمی ، بازار شیمی و تولید مواد شیمیایی را از بین ببریم. هدف ما حل سخت ترین مشکلات در علوم زندگی با همکاری با جامعه علمی جهانی است و از این طریق ، هدف ما تسریع دسترسی به سلامتی بهتر برای مردم در همه جا است.

ما بهترین مواد ، فن آوری ها و خدمات آزمایشگاهی را در کلاس به دانشمندان و مهندسان ارائه می دهیم. با ترکیبی از مرک و سیگما در سال 2015 ، اکنون یک سبد گسترده

300000 محصول و یک ردپای جهانی گسترده داریم.

در صورتیکه هدف خرید مواد شیمیایی صنعتی یا خانگی است، باید این مورد را بیان کنم که مواد شیمیایی سیگما آلدریچ ازبهترین مواد شیمیایی بوده و دارای درجه کیفی ساخت عالی و ضمانت عملکرد عالی هستند.

برای شناخت بهتر این برند سازنده مواد شیمیایی صنعتی تمامی مواردی که این شرکت را به یک برند معتبر تبدیل کرده است را در متن بالا ارائه داده ایم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

*

code

فهرست
Call Now Button
مشاوره آنلاین در واتس آپ
Send via WhatsApp