مــواد شیمــیایی مرک چه خصوصیاتی دارد

مــواد شیــمیایی مرک

موسسه تجاری مرک میلی پور سازنده مواد شیمیایی مرک دارنده ۳ بخش تجاری می باشد که عبارتند از: دانش زیستی به محلول ها و فرآورده های آزمایشگاهی و راهکار های پروسه ای مربوط می شود، واحد تجاری علوم زیستی، این واحد به محلول ها و شناساننده ها و محصولات از این برند به مفهوم پژوهشات پروتئینی و سیتولوژی تخصیص یافته است. محلول های کشت سلول، محصولات و سرویس هایی به جهت پیشرفت و ترقی عوامل زیست دارویی.

این شیمی دان حداکثر اهمیت را به حداکثر سطح کیفی، حداقل ناخالصی و تعداد بسیار زیادی از مولفه های فرآورده هر ماده شیمیایی ، کالا و تولید داده است. از وهله کشف تا استرداد محصولات مربوط به برند خود، کمپانی مذکور حداکثر نگهداری را برای استحصال سطح کیفی چشمگیر به کار برده است.

مخصوصا در زمینه حساس شناساننده های آنالیزی می توان به صورت مطمئن آن را به کار ببرید. از خصوصیات نوع اصلی آن می توان به شناسه مرک که یک عدد ۶ رقمی است اشاره کرد که مشخص کننده میزان و گرید درج شده بر روی باکس، درجه خلوص و مشخصه های اصلی محصول است. برای پیدا کردن این کد ها بایستی به سایت های موثق رجوع کرد. از دیگر خصوصیات این مواد شیمیایی گارانتی اصالت فرآورده آن می باشد که توانسته آن را دیگر محصولات متمایز نماید.

اقسام گرید مــواد شــیمیایی مرک

مواد شیمیایی مکور دارای انواع گوناگونی است که شامل:

گرید خالص شده یا Purified

گروهی از این مواد مرغوب به شمار می آید که در میان آنها هیچ خبری از معیارهای رسمی و قانونی نیست، این گرید همواره به مواد آلی ختم می شود.

•گرید معرف یا Reagent

بیشترین میزان سطح کیفی ‌را این گونه مواد از لحاظ تجاری می توانند داشته باشند. جامعه ترکیبات شیمیایی آمریکا به شیوه قانونی برای این گرید معمولا مشخصه هایی وضع نکرده است.

•گرید معرف AC یا ACS Reagent

به دسته ای از این مواد شیمیایی آزمایشگاهی با سطح کیفی بالا برای مصارف لابراتواری گفته می شود. اختصار A.C.S به مفهوم ماده شیمیایی است که با خصوصیات خلق شده به وسیله جامعه این نوع مواد در آمریکا هم خوانی دارد. یک سند تحلیلی در پی تقاضا داده می شود.

•گرید USP یا US Pharmacopeia

تمامی مواد و متریال ها همگام با پیش نیازهای سازمان دارویی آمریکا و تحت نظارت آزمایشگاهی ساخته می شوند.

•گرید فنی یا Technical

گریدی که برای مصارف رایج صنعتی مطلوب است.

•اسید های گرید suprapur

این گرید با درجه خلوص بسیار به وسیله موسسه merck تولید می شود. برای متد های صنعتی حساس مطلوب می باشند. برای فلز های نادری که در چارچوب اندک ppb, به صورت رایج محدود تر از چارچوب های کشف واقع هستند. این گرید در نمک ها و اسید ها مورد استفاده قرار می گیرند.

شیوه های تشخیص این نوع از مـــواد شــــیمیایی اصل

قابل اعتمادترین روش تشخیص مواد شیمیایی مرک اصل از تقلبی به کارگیری تست اندازه گیری درصد خلوص ماده می باشد که تعیین کند آیا با میزان و گریدی که بر روی بسته بندی درج شده است هماهنگی دارد یا نه؟ ولی شیوه دیگر هم تقاضای گارانتی اصالت محصول از وارد کننده و کسی که آن را بفروش می رساند.

هر چند در قدیم شیوه هایی مطابق شکل ظاهری و جعبه بندی و مشخصه های ثبت شده بر روی کالا نیز مورد توجه بود که در حال حاضر با افزایش سطح کیفی جعبه بندی و چاپ موجود بر روی ظروف مواد لابراتواری تقلبی، دیگر این روش برای تشخیص مواد شیمیایی مذکور اصلی از تقلبی کارا و موثر نخواهد بود.

راهنمای خرید محصولات عرضه شده مرک Merck

میزان سطح کیفی متعدد مواد شیمیایی نام برده ، برای نمونه ، برای اسید ها و نمک ها معمولا سوپراپور و اولتراپور جهت مساعدت در رسیدن به خواسته ها ساماندهی شده اند. چه شخص احتیاج به مستجاب کردن معیار های بین المللی ، تبعیت از دستورالعمل های امنیتی، احتیاج به درجه های کم یا زیاد از این محصولات باشد، یا دارای یک مصرف کننده ویژه باشد به شخص در پیدا کردن محلول مطلوب در زمینه ساخت یا فرآورده اطمینان می دهد.

این برند یکی از کهن ترین موسسه شیمیایی و دارویی در دنیا می باشد. از سال ۱۶۶۸ اسم این شرکت با پیروزی کاری، نوآفرینی و خلق فرصت مسئول، برابر بوده است. تا به حال خانواده ای که موسس این کمپانی بوده اند بیشتر آنها سهام آن را در دسترس دارند.

محصولات فوق معمولا در سرتاسر دنیا مشهور و محبوب می باشند. این محصولات چه می خواهد منبع پزشکی یا زیستی داشته باشند چه برای مصونیت درمانی حساسیت، کریستال های مایع جهت نمایشگر های LCD ، رنگدانه های آن جهت پوشش گذای، راهکار های آزمایشگاهی برای پژوهشات بیوتکنولوژی و دارویی و نیز صنعت پرینت و پلاستیک سازی باشند در هر صورت کالاها و خدمات مرک در تمام دنیا مورد اطمینان هستند.

نحوه آگاهی از قیمت این محصولات

قیمت مواد شیمیایی مرک در بازار کشور ایران به علت بعضی تحریم ها و فقدان وجود کارگزاری های رسمی موسسه مذکور در ایران حاوی نوسانات بسیاری است و همواره کسانی که آن را در کشور ایران وارد یا توزیع می کنند قیمت های متنوعی را برای این مواد عرضه می کنند.

همچنین از ارائه فهرست نرخ این محصولات اجتناب می کنند در این صورت کاربران بایستی برای تمهید این فراورده ها مبادرت به استعلام قیمت هنگام خرید از ارائه کنندگان موثق کنند.

نحوه خرید این نوع فرآورده ها

برای خرید مواد شیمیایی مرک و یا اگاهی از قیمت این محصولات بایستی به کجا رجوع کرد؟ فقدان وجود کارگزاری قانونی این برند در کشور ایران سبب ایجاد مسائلی در ارائه فراورده های آن شده است. یکی از مسائل ایجاد شده در بازار فروش این محصولات تقلبی بودن آنها می باشد.

گونه ها تقلبی این فرآورده ها امروزه به صورت بسیاری مشاهده می شود و این مشکل سبب ضرر دیدن خیلی از خریداران و کاربران آزمایشگاهی شده است. جعبه بندی این مواد، شناسه ثبت شده بر روی کالای مورد نظر ، قیافه ظاهری آن و تاریخ انقضا در فرآورده های جعلی بصورت کامل با نمونه های اصلی یکسان است.

این فاکتورها سبب تحیر و تشویش خریداران فرآوری این کمپانی شده است. به همین دلیل برای خرید مواد شیمیایی فوق و آگاهی از نرخ این محصولات می توان به سایت نانو تک شیمی مراجعه و محصولات اصلی را دریافت کرد.

درباره modir

پیشنهاد ما به شما

کاربرد مواد شیمیایی آزمایشگاهی

کاربرد مواد شیمیایی آزمایشگاهی

کاربرد مــواد شیــمیایی آزمایشگاهی مواد شیمیایی آزمایشگاهی در واقع موادی هستند که در صنایع گوناگون …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Call Now Buttonتماس با مدیریت