مرک آلمان | نانو تک شیمی نمایندگی فروش مستقیم شرکت مرک آلمان

مرک آلمان | نانو تک شیمی نمایندگی فروش مستقیم شرکت مرک آلمان

مرک آلمان

 

مواد شیمیایی مرک آلمان ، با نام تجاری معروف به مرک ، یک شرکت چند ملیتی علم و فناوری در آلمان است که دفتر مرکزی آن در دارمشتات است ، با حدود 57000 کارمند و در 66 کشور جهان نمایندگی دارد.

این گروه حدود 250 شرکت را شامل می شود. شرکت اصلی Merck KGaA در آلمان است. این شرکت به سه خط تجارت تقسیم شده است: بهداشت ، علوم زندگی و مواد شیمیایی. مرک در سال 1668 تاسیس شد و قدیمی ترین شرکت شیمیایی و دارویی جهان و همچنین یکی از بزرگترین شرکت های دارویی در جهان است.

مرک در اروپا ، آفریقا ، آسیا ، اقیانوسیه و قاره آمریکا فعالیت می کند. این مرکز دارای مراکز تحقیق و توسعه عمده در دارمشتات ، بوستون ، توکیو و پکن و همچنین سایر واحدهای تحقیق و توسعه در تایوان ، فرانسه ، اسرائیل ، کره جنوبی و انگلستان است. مرک در قرن نوزدهم پیشگام تولید مورفین بود.

حوزه فعالیت شرکت مرک آلمان:

برند مرک آلمان رهبر علوم زندگی است که فناوری ها ، ابزارها و خدمات پیشرفته ای را برای تحقیقات علوم زیستی و ساخت داروهای بیو دارویی ارائه می دهد. به عنوان یک شرکت استراتژیک ، برای مقابله جهان با چالش ها و مشکلات و مسائل بهداشتی انسان ، همکاری می کند. از تحقیق تا توسعه تا تولید ، تخصص علمی و راه حل های نوآورانه به مشتریان ارائه می دهد تا با پیچیده ترین مشکلات خود کنار بیایند و به اهداف خود برسند.

ایده های مرک در همه جا وجود دارد – این ایده ها می توانند زندگی را تغییر دهند ، بر نحوه مقابله با بیماری های بزرگ تأثیر بگذارند فعالیت این برند در همه جهان و حتی در تولید مواد شیمیایی نیز کاملا مشهود است.

– مراقبت های بهداشتی
– داروی غدد درون ریز
– داروی عمومی
– باروری
– عصب شناسی و ایمونولوژی
– آنکولوژی
– مطالعات بالینی و تشخیصی
– آزمایش محیط زیست
– حوزه غذا و نوشیدنی
– حوزه صنعتی
– تولید داروهای جهانی
– تحقیقات دارویی
– کنترل کیفیت داروسازی
– لوازم آرایشی

کاربرد برند مرک برای مواد شیمیایی

آزمایشگاه های تشخیص طبی برای استفاده مواد شیمیایی
– کنترل کیفی و استاندارد مواد شیمیایی
– تامین نیاز مواد شیمیایی صنایع پتروشیمی ، پالایشگاه ها و صنایع نفت و گاز
– محیط زیست و منابع طبیعی
– تولید واکسن و سرم
– در زمینه تولیدات آرایشی و بهداشتی
– صنایع غذایی
– صنایع چسب و رنگ و رزین
– علوم آزمایشگاهی
– سم شناسی
یاخته شناسی
کالبد شناسی
قارچ شناسی
انگل شناسی
ژنتیک
بیولوژی سلولی و ملکولی
– در قسمت صنایع آبکاری فلزات
– مواد شیمیایی استفاده شده در آب و فاضلاب
– حوزه امور دام و طیور

– حوزه گیاه شناسی و گیاه پزشکی
– مواد شیمیایی بکار رفته در صنایع کاشی و سرامیک
– صنایع دارو و داروسازی

فعالیت مرک آلمان در قرن 20:

در سالهای حکومت نازی ، این شرکت توسط کارل امانوئل مرک هدایت می شد که در سال 1933 به عضویت حزب نازی درآمد . علاوه بر این ، مرک رئیس اتاق بازرگانی و صنایع هسیان و همچنین یک کار مشاوره در شورای مشاوران متخصص بهداشت ملی NSDAP داشت.

در طول جنگ جهانی دوم ، مرک در حال تولید محصولات اساسی برای جنگ مانند ، ویتامین ها ، سموم شیمیایی و سایر مواد شیمیایی بود.

مواد شیمیایی مرک آلمان و این شرکت انواع داروهای معروف دارویی ، واکسن و محصولات بهداشتی حیوانات را تولید می کند. اولین واکسن آبله را برای استفاده تجاری در ایالات متحده ساخته است.

همچنین سازنده مسکن Vioxx و واکسن HPV Gardasil است. مرک آلمان و شرکت محصولات دارویی مشهوری را برای دیابت نوع 2 ، آسم و کنترل بارداری تولید می کند.

این محصولات شامل Januvia ، Singulair و NuvaRing است. این شرکت همچنین دارای یک بخش بهداشت حیوانات است. این واکسن برای گاو و درمان دیابت برای سگ و گربه درست می کند.

مرک آلمان یکی از بزرگترین شرکتهای دارویی در جهان است. در سال 2017 ، بیش از 40 میلیارد دلار درآمد کسب کرد. مرک به تولید داروهای جدید برای سرطان و دیابت ادامه می دهد. تولید کننده دارو برخی از واکسن های جدید نیز در دست کار دارد ، از جمله واکسن های مربوط به ابولا.

مواد شیمیایی تولید شده مرک آلمان

در شرکت مرک آلمان موارد زیر تولید می شود که دارای کیفیت بالای جهانی است.

– معرف ها ، مواد شیمیایی و آزمایشگاه ها
– تمیز کردن تجهیزات آزمایشگاه
– معرف های غیر آلی
– فیلتراسیون آزمایشگاه
– مواد سنتز آلی
– معرفهای سنتز پپتید و DNA Novabiochem
– حلالها
– تمام معرف ها ، مواد شیمیایی و محصولات آزمایشگاهی

در مرک ، همه معتقدند که کیفیت به معنای حیات است. به همین دلیل معرف ها ، مواد شیمیایی و تجهیزات آزمایشگاهی در حین تولید تحت کنترل دقیق قرار می گیرند تا از نتایج قابل اطمینان و قابل تکرار بودن اطمینان حاصل کنند.

چه برای تجزیه و تحلیل و چه برای سنتز ، برنامه های پیچیده یا معمول ، تحقیق یا تولید ، یا حتی کنترل یا نظارت ، شرکت بیش از 30000 ماده شیمیایی و معرف برتر را برای تسهیل کار روزانه ارائه می دهد.

در صورت نیاز به پشتیبانی بیشتر ، می توانید از تیم های خدمات ما در سراسر جهان انتظار همان کیفیت عالی را داشته باشید.در ایران نیز این مواد با این نوع برند در دسترس هستند.

مواد شیمیایی مرک آلمان

کیفیت اثبات شده برای پاسخگویی به بالاترین تقاضای تحلیلی
حلالها در سراسر دنیا ، حلالهای مرک مترادف با قابلیت اطمینان و کیفیت فوق العاده هستند. تمام محصولات ما تحت کنترل دقیق و توسعه مداوم قرار می گیرند تا نیازهای کیفی را افزایش دهند.

برای مشتریان ما ، این به معنای حداکثر امنیت تجزیه و تحلیل است. مشخصات جامع و گسترده ما استفاده از حلال ها را در انواع کاربردهای پیچیده امکان پذیر می کند. ما حداکثر قابلیت اطمینان ، ایمنی اثبات شده و بهترین مشخصات را برای موفقیت در تجزیه و تحلیل و سنتز ارائه می دهیم.

ما به عنوان شریک قابل اعتماد و تامین کننده یک مرحله ای شما ، یک سیستم کاملاً یکپارچه ارائه می دهیم که شامل حلال ها ، مواد شیمیایی ، مواد آزمایشگاهی و لوازم جانبی ایمنی است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

*

code

فهرست
Call Now Button
مشاوره آنلاین در واتس آپ
Send via WhatsApp