مرک آلمان | نانو تک شیمی نمایندگی فروش مستقیم شرکت مرک آلمان

مرک آلمان | نانو تک شیمی نمایندگی فروش مستقیم شرکت مرک آلمان

مرک آلمان

مواد شیمیایی مرک آلمان ، با نام تجاری معروف به مرک ، یک شرکت چند ملیتی علم و فناوری در آلمان است که دفتر مرکزی آن در دارمشتات است ، با حدود 57000 کارمند و در 66 کشور جهان نمایندگی دارد.

مــواد شیــمیایی مرک آلمان

موسسه تجاری مرک میلی پور سازنده مواد شیمیایی مرک دارنده ۳ بخش تجاری می باشد که عبارتند از: دانش زیستی به محلول ها و فرآورده های آزمایشگاهی و راهکار های پروسه ای مربوط می شود، واحد تجاری علوم زیستی، این واحد به محلول ها و شناساننده ها و محصولات از این برند به مفهوم پژوهشات پروتئینی و سیتولوژی تخصیص یافته است. محلول های کشت سلول، محصولات و سرویس هایی به جهت پیشرفت و ترقی عوامل زیست دارویی.

شرکت اصلی Merck KGaA در آلمان است. این شرکت به سه خط تجارت تقسیم شده است: بهداشت ، علوم زندگی و مواد شیمیایی. مرک در سال 1668 تاسیس شد و قدیمی ترین شرکت شیمیایی و دارویی جهان و همچنین یکی از بزرگترین شرکت های دارویی در جهان است.

مرک در اروپا ، آفریقا ، آسیا ، اقیانوسیه و قاره آمریکا فعالیت می کند. این مرکز دارای مراکز تحقیق و توسعه عمده در دارمشتات ، بوستون ، توکیو و پکن و همچنین سایر واحدهای تحقیق و توسعه در تایوان ، فرانسه ، اسرائیل ، کره جنوبی و انگلستان است. مرک در قرن نوزدهم پیشگام تولید مورفین بود.

شرکت مرک آلمان

حوزه فعالیت شرکت مرک آلمان

برند مرک آلمان رهبر علوم زندگی است که فناوری ها ، ابزارها و خدمات پیشرفته ای را برای تحقیقات علوم زیستی و ساخت داروهای بیو دارویی ارائه می دهد. به عنوان یک شرکت استراتژیک ، برای مقابله جهان با چالش ها و مشکلات و مسائل بهداشتی انسان ، همکاری می کند. از تحقیق تا توسعه تا تولید ، تخصص علمی و راه حل های نوآورانه به مشتریان ارائه می دهد تا با پیچیده ترین مشکلات خود کنار بیایند و به اهداف خود برسند.

ایده های مرک در همه جا وجود دارد – این ایده ها می توانند زندگی را تغییر دهند ، بر نحوه مقابله با بیماری های بزرگ تأثیر بگذارند فعالیت این برند در همه جهان و حتی در تولید مواد شیمیایی نیز کاملا مشهود است.

– مراقبت های بهداشتی
– داروی غدد درون ریز
– داروی عمومی
– باروری
– عصب شناسی و ایمونولوژی
– آنکولوژی
– مطالعات بالینی و تشخیصی
– آزمایش محیط زیست
– حوزه غذا و نوشیدنی
– حوزه صنعتی
– تولید داروهای جهانی
– تحقیقات دارویی
– کنترل کیفیت داروسازی
– لوازم آرایشی

کاربرد برند مرک برای مواد شیمیایی

آزمایشگاه های تشخیص طبی برای استفاده مواد شیمیایی
– کنترل کیفی و استاندارد مواد شیمیایی
– تامین نیاز مواد شیمیایی صنایع پتروشیمی ، پالایشگاه ها و صنایع نفت و گاز
– محیط زیست و منابع طبیعی
– تولید واکسن و سرم
– در زمینه تولیدات آرایشی و بهداشتی
– صنایع غذایی
– صنایع چسب و رنگ و رزین
– علوم آزمایشگاهی
– سم شناسی
یاخته شناسی
کالبد شناسی
قارچ شناسی
انگل شناسی
ژنتیک
بیولوژی سلولی و ملکولی
– در قسمت صنایع آبکاری فلزات
– مواد شیمیایی استفاده شده در آب و فاضلاب
– حوزه امور دام و طیور

– حوزه گیاه شناسی و گیاه پزشکی
– مواد شیمیایی بکار رفته در صنایع کاشی و سرامیک
– صنایع دارو و داروسازی

فعالیت مرک آلمان در قرن 20

در سالهای حکومت نازی ، این شرکت توسط کارل امانوئل مرک هدایت می شد که در سال 1933 به عضویت حزب نازی درآمد . علاوه بر این ، مرک رئیس اتاق بازرگانی و صنایع هسیان و همچنین یک کار مشاوره در شورای مشاوران متخصص بهداشت ملی NSDAP داشت.

در طول جنگ جهانی دوم ، مرک در حال تولید محصولات اساسی برای جنگ مانند ، ویتامین ها ، سموم شیمیایی و سایر مواد شیمیایی بود.

مواد شیمیایی مرک آلمان و این شرکت انواع داروهای معروف دارویی ، واکسن و محصولات بهداشتی حیوانات را تولید می کند. اولین واکسن آبله را برای استفاده تجاری در ایالات متحده ساخته است.

همچنین سازنده مسکن Vioxx و واکسن HPV Gardasil است. مرک آلمان و شرکت محصولات دارویی مشهوری را برای دیابت نوع 2 ، آسم و کنترل بارداری تولید می کند.

این محصولات شامل Januvia ، Singulair و NuvaRing است. این شرکت همچنین دارای یک بخش بهداشت حیوانات است. این واکسن برای گاو و درمان دیابت برای سگ و گربه درست می کند.

مرک آلمان یکی از بزرگترین شرکتهای دارویی در جهان است. در سال 2017 ، بیش از 40 میلیارد دلار درآمد کسب کرد. مرک به تولید داروهای جدید برای سرطان و دیابت ادامه می دهد. تولید کننده دارو برخی از واکسن های جدید نیز در دست کار دارد ، از جمله واکسن های مربوط به ابولا.

مواد شیمیایی تولید شده مرک آلمان

در شرکت مرک آلمان موارد زیر تولید می شود که دارای کیفیت بالای جهانی است.

– معرف ها ، مواد شیمیایی و آزمایشگاه ها
– تمیز کردن تجهیزات آزمایشگاه
– معرف های غیر آلی
– فیلتراسیون آزمایشگاه
– مواد سنتز آلی
– معرفهای سنتز پپتید و DNA Novabiochem
– حلالها
– تمام معرف ها ، مواد شیمیایی و محصولات آزمایشگاهی

در مرک ، همه معتقدند که کیفیت به معنای حیات است. به همین دلیل معرف ها ، مواد شیمیایی و تجهیزات آزمایشگاهی در حین تولید تحت کنترل دقیق قرار می گیرند تا از نتایج قابل اطمینان و قابل تکرار بودن اطمینان حاصل کنند.

چه برای تجزیه و تحلیل و چه برای سنتز ، برنامه های پیچیده یا معمول ، تحقیق یا تولید ، یا حتی کنترل یا نظارت ، شرکت بیش از 30000 ماده شیمیایی و معرف برتر را برای تسهیل کار روزانه ارائه می دهد.

در صورت نیاز به پشتیبانی بیشتر ، می توانید از تیم های خدمات ما در سراسر جهان انتظار همان کیفیت عالی را داشته باشید.در ایران نیز این مواد با این نوع برند در دسترس هستند.

مواد شیمیایی برند مرک آلمان

اقسام گرید مــواد شــیمیایی مرک

مواد شیمیایی مرک دارای انواع گوناگونی است که شامل:

گرید خالص شده یا Purified

گروهی از این مواد مرغوب به شمار می آید که در میان آنها هیچ خبری از معیارهای رسمی و قانونی نیست، این گرید همواره به مواد آلی ختم می شود.

•گرید معرف یا Reagent

بیشترین میزان سطح کیفی ‌را این گونه مواد از لحاظ تجاری می توانند داشته باشند. جامعه ترکیبات شیمیایی آمریکا به شیوه قانونی برای این گرید معمولا مشخصه هایی وضع نکرده است.

•گرید معرف AC یا ACS Reagent

به دسته ای از این مواد شیمیایی آزمایشگاهی با سطح کیفی بالا برای مصارف لابراتواری گفته می شود. اختصار A.C.S به مفهوم ماده شیمیایی است که با خصوصیات خلق شده به وسیله جامعه این نوع مواد در آمریکا هم خوانی دارد. یک سند تحلیلی در پی تقاضا داده می شود.

•گرید USP یا US Pharmacopeia

تمامی مواد و متریال ها همگام با پیش نیازهای سازمان دارویی آمریکا و تحت نظارت آزمایشگاهی ساخته می شوند.

•گرید فنی یا Technical

گریدی که برای مصارف رایج صنعتی مطلوب است.

•اسید های گرید suprapur

این گرید با درجه خلوص بسیار به وسیله موسسه merck تولید می شود. برای متد های صنعتی حساس مطلوب می باشند. برای فلز های نادری که در چارچوب اندک ppb, به صورت رایج محدود تر از چارچوب های کشف واقع هستند. این گرید در نمک ها و اسید ها مورد استفاده قرار می گیرند.

هر چند در قدیم شیوه هایی مطابق شکل ظاهری و جعبه بندی و مشخصه های ثبت شده بر روی کالا نیز مورد توجه بود که در حال حاضر با افزایش سطح کیفی جعبه بندی و چاپ موجود بر روی ظروف مواد لابراتواری تقلبی، دیگر این روش برای تشخیص مواد شیمیایی مذکور اصلی از تقلبی کارا و موثر نخواهد بود.

شیوه های تشخیص این نوع از مـــواد شــــیمیایی اصل

قابل اعتمادترین روش تشخیص مواد شیمیایی مرک اصل از تقلبی به کارگیری تست اندازه گیری درصد خلوص ماده می باشد که تعیین کند آیا با میزان و گریدی که بر روی بسته بندی درج شده است هماهنگی دارد یا نه؟ ولی شیوه دیگر هم تقاضای گارانتی اصالت محصول از وارد کننده و کسی که آن را بفروش می رساند.

راهنمای خرید محصولات عرضه شده مرک Merck

میزان سطح کیفی متعدد مواد شیمیایی نام برده ، برای نمونه ، برای اسید ها و نمک ها معمولا سوپراپور و اولتراپور جهت مساعدت در رسیدن به خواسته ها ساماندهی شده اند. چه شخص احتیاج به مستجاب کردن معیار های بین المللی ، تبعیت از دستورالعمل های امنیتی، احتیاج به درجه های کم یا زیاد از این محصولات باشد، یا دارای یک مصرف کننده ویژه باشد به شخص در پیدا کردن محلول مطلوب در زمینه ساخت یا فرآورده اطمینان می دهد.

این برند یکی از کهن ترین موسسه شیمیایی و دارویی در دنیا می باشد. از سال ۱۶۶۸ اسم این شرکت با پیروزی کاری، نوآفرینی و خلق فرصت مسئول، برابر بوده است. تا به حال خانواده ای که موسس این کمپانی بوده اند بیشتر آنها سهام آن را در دسترس دارند.

محصولات فوق معمولا در سرتاسر دنیا مشهور و محبوب می باشند. این محصولات چه می خواهد منبع پزشکی یا زیستی داشته باشند چه برای مصونیت درمانی حساسیت، کریستال های مایع جهت نمایشگر های LCD ، رنگدانه های آن جهت پوشش گذای، راهکار های آزمایشگاهی برای پژوهشات بیوتکنولوژی و دارویی و نیز صنعت پرینت و پلاستیک سازی باشند در هر صورت کالاها و خدمات مرک در تمام دنیا مورد اطمینان هستند.

مواد شیمیایی مرک آلمان

کیفیت اثبات شده برای پاسخگویی به بالاترین تقاضای تحلیلی حلالها در سراسر دنیا ، حلالهای مرک مترادف با قابلیت اطمینان و کیفیت فوق العاده هستند. تمام محصولات ما تحت کنترل دقیق و توسعه مداوم قرار می گیرند تا نیازهای کیفی را افزایش دهند.

برای مشتریان ما ، این به معنای حداکثر امنیت تجزیه و تحلیل است. مشخصات جامع و گسترده ما استفاده از حلال ها را در انواع کاربردهای پیچیده امکان پذیر می کند. ما حداکثر قابلیت اطمینان ، ایمنی اثبات شده و بهترین مشخصات را برای موفقیت در تجزیه و تحلیل و سنتز ارائه می دهیم.

ما به عنوان شریک قابل اعتماد و تامین کننده یک مرحله ای شما ، یک سیستم کاملاً یکپارچه ارائه می دهیم که شامل حلال ها ، مواد شیمیایی ، مواد آزمایشگاهی و لوازم جانبی ایمنی است.

نحوه آگاهی از قیمت این محصولات

قیمت مواد شیمیایی مرک در بازار کشور ایران به علت بعضی تحریم ها و فقدان وجود کارگزاری های رسمی موسسه مذکور در ایران حاوی نوسانات بسیاری است و همواره کسانی که آن را در کشور ایران وارد یا توزیع می کنند قیمت های متنوعی را برای این مواد عرضه می کنند.

همچنین از ارائه فهرست نرخ این محصولات اجتناب می کنند در این صورت کاربران بایستی برای تمهید این فراورده ها مبادرت به استعلام قیمت هنگام خرید از ارائه کنندگان موثق کنند.

نحوه خرید این نوع فرآورده ها

برای خرید مواد شیمیایی مرک و یا آگاهی از قیمت این محصولات بایستی به کجا رجوع کرد؟ فقدان وجود کارگزاری قانونی این برند در کشور ایران سبب ایجاد مسائلی در ارائه فراورده های آن شده است. یکی از مسائل ایجاد شده در بازار فروش این محصولات تقلبی بودن آنها می باشد.

گونه ها تقلبی این فرآورده ها امروزه به صورت بسیاری مشاهده می شود و این مشکل سبب ضرر دیدن خیلی از خریداران و کاربران آزمایشگاهی شده است. جعبه بندی این مواد، شناسه ثبت شده بر روی کالای مورد نظر ، قیافه ظاهری آن و تاریخ انقضا در فرآورده های جعلی بصورت کامل با نمونه های اصلی یکسان است.

این فاکتورها سبب تحیر و تشویش خریداران فرآوری این کمپانی شده است. به همین دلیل برای خرید مواد شیمیایی فوق و آگاهی از نرخ این محصولات می توان به سایت نانو تک شیمی مراجعه و محصولات اصلی را دریافت کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست
مشاوره آنلاین در واتس آپ
Send via WhatsApp
Call Now Button